Tevékenységünk megvalósítása sok-sok lelkes ember közös munkája!

Önkéntes Közösség

Az egyesület munkáját jelenleg is több tucat önkéntes segíti. A feladatok rendkívül sokszínűek, van itt kerti munka, posztolás, rendezvényszervezés, koordináció, hoszteszkedés, konyhai munka és még sok más, akár folyamatosan vagy alkalmilag is végezhető feladatok. Különösen odafigyelünk arra, hogy mindenki megtalálja azt a tevékenységet, amit a legszívesebben végez!

Szakmai Közösség

Ha előadó, foglalkozás vezető, esetleg segítő szakember vagy, aki munkájával támogatja Magyarország lelki és szellemi épülését, szeretettel várunk (immár több mint 500 fős) szakmai közösségünkbe! Gyakran szervezünk találkozókat, ahol ismerkedünk, inspiráljuk egymást, valamint rendszeresen születnek a közösségen belül gyümölcsöző kapcsolatok, együttműködések.

Akár önkéntesként csatlakoznál, akár előadóként, kérjük töltsd ki az általános közreműködői kérdőívünket amelyben jelezheted számunkra, hogy milyen típusú tevékenységekben vennél részt szívesen.
Kitöltésed után hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!
(Kattints/bökj az űrlapra!)